Tema: Valorant
View Single Post
Staro 19.04.2020., 14:14   #35
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Odigrao dva matcha i meni je to sve presporo, isto kao i CS.
A igra je doslovno kopija CS-a + abilityi.

Abilityi su mi potpuno nepotrebni i doslovno mi se ni jedan ne sviđa za sada. Imaš klasične stvari iz Overwatcha, kao što su wallhack, teleport, scatter arrow, Hanzo ulti, shield, itd.
Aiming je sam po sebi dosta snapy što me ugodno iznenadilo (ali stvarno jako snapy), no mehanika pogodataka je ista kao i u CS-u što mi ubija volju za igrom. Moraš stajat na mjestu ko debil, pratit neki blesav pattern i nadat se da će metak pogodit Meni osobno je CS dosadio, ali tko uživa u toj igri bi se mogao i ovdje naći, jer besramno kopiraju sve osim vizualnog stila.

Nakon Quake-a i Diaboticala mi je to sve bezveze Presporo i kamperski.

Pre-round ili buy period je užasno dug, imaš nekih 15-20 sekundi za kupovinu što je apsurdno.

Odigrat ću još koji match, možda mi klikne, no ne polažem neke nade u to. Igrao bih samo ako se skupi ekipa pa se zajebavamo, ovak solo nema šanse.
Tako da tko god će ovo čitati, imajte na umu da ja hejtam (ali stvarno hejtam OW), CS stil igranja mi je dosadio gdje se sve svodi na pokrivanje kuteva i sporu igru, i pračenje nelogičnih patterna prilikom pucanja (nemoj me je... da metak iz kalaša koji izletava 700+ km na sat skrene u plafon već nakon dva metra). I'm all about speed and precision

Ako volite CS, vjerojatno će vam se svidjeti Valorant.
Ako volite OW, teško da hoće zbog mehanike pucanja.
Ako volite CS i OW je dobio prolaznu ocjenu kod vas, moglo bi vam se svidjeti.
Ako ne volite CS, niti OW, uh, bježite od ovog
Ako volite trošiti stotine eura na kozmetiku i noževe u CS-u, ovo će vam biti novi fix

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 19.04.2020. u 14:28.
xGAME je offline   Reply With Quote