View Single Post
Staro 26.02.2018., 14:33   #980
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Pure Owl Eye mi se vise svidja od onih Zowiea gore zbog velikih teflonskih podloga, manja šansa da će se s vremenom odlijepiti/istrošiti. Logitech G403 ima isto velike podloge. Jedino Zowie mi se sviđa jer je baš za dešnjake, vjerojatno je ergonomija bolja.
Sa zowie dobiješ dosta zamjenskih nogica tako da to nije bed. Prijašnji modeli ec2-a i ec1-a, još uvijek dostupni u prodaji i jeftiniji, imaju velike nogice. Ali b model ima noviji senzor, pa treba odvagat što se više isplati.

Također, razlika izmešu 1 i 2 je to što je 2 manji, ostalo je sve isto.

Citiraj:
Autor Cartmann Pregled postova
I koji miš bi mogao uzet, da je velik i da nema bug s doubleclick? Imao sam g500 i bio mi je odličan, dok nije počeo doubleclickat. Kako sam ga zabušio u pod, trebao sam hitno uzet drugog, a u instara nije bilo ništa što mi se svidjelo, pa sam uzeo roccat kone xtd koji mi od prvog dana nije legao, a sad je i on počeo doubleclicat. Mislim da sam ga uzeo u technomax, to je zatvorilo, gdje ga mogu odvest na garanciju?
Bilo koji doubleclick problem rješiš tako da zamijeniš switcheve. Koštaju tipa 50 centi, ima ih na aliexpressu, i možeš birat koji ćeš (više vrsta omron i huano switcheva).
nub je offline   Reply With Quote