View Single Post
Staro 29.11.2017., 13:44   #81
ToroRosso
Premium
Moj komp
 
ToroRosso's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Inace nikada ne pisem ovakve stvari, ali tolika ne profesionalnost i "boli me kita" stav još nisam doživio od nekog IT shopa.

Saljem mail doticnoj trgovini na cijoj web stranici pise da imaju monitor (na zalihi) koji sam htio kupiti no reko idem provjeriti jer pitanje koliko se cesto te kolicine updateaju.

Otprilike je ovako izgledala konverzacija preko maila.

Ja: Poštovani, Zanima me ima te li navedeni monitor u ducanu spreman za isporuku pošto piše na netu da je na zalihi. LP

Teletbit nakon dan i pol: "očekujem dolazak u utorak ili srijedu" LOL
Tu mi je vec bilo jasno koliko je sati. Ne ocekujem, stovise ne volim neka persiranja i te sluzbene mailove po PS-u, ali ovakav odgovor baš pokazuje razinu bolikurca prema kupcu. No dobro, reko pricekat cu pa cu poslat mail na dan kada bi trebao doci.

Fino pristojno napisem mail da pitam da li je navedeni monitor stigao odnosno imate li ikakvu povratnu informaciju od dobavljaca kada bi mogao stici da bi dobio odgovor "nemamo potvrdu".

Srecom pa sam naletio na zadnji primjerak na mall.hr pa sam ga narucio od tamo gdje je bio i jeftiniji za 50-ak kn.

Pitam se kakav im je tek support za reklamacije kada ih ovako boli kuki za prodat proizvod, ali hvala Bogu pa nikada necu ni saznati.
ToroRosso je offline   Reply With Quote