View Single Post
Staro 08.02.2013., 22:09   #4
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Super si proso, Ja nisam bio te srece .

- Narucio HDD u Cetvrtak navecer (oko 18h) tako da sam prvo telefonski provjerio jel imaju tj. dobavljivo, JE, kazu stize kod njih u Petak ujutro.
- Ok super, odmah posaljem uplatu (online iz banke u banku (vidi se odmah jer je ista banka i poslao sam i PDF potvrdu uplate) i dobijem potvrdu prije 19h (do 19h rade) da je sve proslo ok.
- Posto je dostava Overseasom (dodantih 40kn na cifru od 21xx kn) mislio sam ponedjeljak je sigurno kod mene kuci ako bude srece mozda i subota .
- Ponedjeljak navecer nista niti paketa niti itko ista javlja. Zovem oko 18h i pitam di je zapelo, Kazu neki problem sa deklaracijama oko garancije pa cekaju novu deklaraciju od uvoznika ali kao mogu poslat jos veceras (neznam samo di to primaju posiljke nakon 18h?) ako ja bas hocu pa poslije posalju deklaraciju (zbog . Rekoh netreba onda, sacekajte deklaraciju pa onda posaljite sve zajedno, nebi htio sad izvisit za garanciju 2 godine ili cekatti posebnu posiljku za to.
- Na kraju sam disk dobio u Cetvrtak popodne (znaci 7 dana i 40kn dostave) i jos sam morao ici po njega u Overseas (15km) premda sam pod napomenu napisao da dostave kasnije popodne ako je moguce jer raidm do 16h ili da me dostava nazove i skrati su put te mi posiljku dostavi na posao kad vec krecu iz grada a i njima je duplo blize.
- Disk radi i ja sam zadovoljan s cijenom ali drugi put cu dobro razmislit jeli mi cijena presudan faktor jer cekati 7 dana dostavu ZG---OS i jos platiti 40kn mi uopce nije fora (BTW usporedbe radi sa E-baya mi stigo paket za 8 dana (ukljucujuci vikend) i free shiping ).

Moguce da im se omaklo ovaj put i budem vjerojatno pokusao jos jednom u buduce ali trecu srecu nece vidit kod mene .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 08.02.2013. u 22:18.
Lewis je offline   Reply With Quote