Tema: Automobili
View Single Post
Staro 30.01.2005., 18:21   #12
>>>KUKY<<<
Premium
Moj komp
 
>>>KUKY<<<'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 1,012
Citiraj:
Originally posted by Ivan_1
moj dream car
njegovih 1001 konja bi mi bilo sasvim dovoljno.......
sumnjam da je McLaren F1 brži. Ovo čudo ide max 407kmh i ima 4x4 pogon, zamislite taj start:burn:
Taj auto je imao 1001 KS jos dok je ferdinand piech bio glavonja VW-a (dakle prije 3-4 godine)..inace covjek je legenda...
dalje taj auto "danas" razvija i razvijat ce 750 KS i postizat ce 350 km/h(za ovo nisam 100% siguran).Cilj tog automobila bilo je napraviti spoj izmedju luksuza i performansi (po meni nemoguce) i tu je najveca mana tog auta. Doticni je trebao biti gotov vec prije ohoho no nikako nisu mogli napraviti to da se automobil (motor) ne pregrijava i nikako nisu mogli smanjiti tezinu da bi isao obecanih 400 km/h. Tu nastupa i problem sa pretjeranih 16 cilindara koji samo povecavaju obujam i tezinu motora te i ukupnu tezinu automobila.
Da je veyron radjen od istih materijala kao sto je mclaren vjerojatno bi postao najbrzi cestovni auto ikada no to se nece dogoditi, nazalost. Stvarno je vrijeme da netko vec skine mclaren sa trona (391 km/h) posto je najbrzi jos od davne 1988 godine.
__________________
Sig mi nije u skladu s pravilima.
>>>KUKY<<< je offline   Reply With Quote