View Single Post
Staro 02.03.2004., 20:34   #85
vudu2
Premium
Moj komp
 
vudu2's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,058
Citiraj:
Originally posted by IceFisherman
Sumnjam da bi i on bil nekaj učinkovitiji od ostalih , jer problem svih velikih brodova iz Star warsa je njihova tromost , kolko smo vidli , oni samo stojiju skoro na mestu i braniju se.
A da to napraviju kraj jednog Star trek broda on bi ih čisto lako raznesel jer kolko znam star trek brodovi imaju one nekakve manevre za izbjegavanj i napad več u kompu , dok ovi iz star warsa nemaju i samo stojiju ko muha bez glave
SSD rasturi sve st brodove, ako ne laserima i ogromnom količinom tie fightera/interceptora/bombera/advanced/defendera onda assault gunboatima i missleboatima sa heavy rocketima/adv.torpedoes/space bombs onda je dovoljno da se 8km dug šiljak jednostavno zabije. SW ima loše naoružanje(laseri) ali (po meni) poprilično jake štitove, možda na razini star treka, jer ako je netko osim što je gledao film i igrao neku igricu, zna kakav je hull/shield. I šta če ti manevri kod SSD-a? On glumi planet , no imaju oni svoje manevre, no jako su spori(ne svi) ali njihova mobilnost je u tome što oni imaju funkciju carriera, jer osim što stane puno grupa starfightera, još imaju nekoliko assault transportera i sl. koji su vrlo mobilni i moćni. Svaki starfighter je iznimna prednost, jer svaki(osim ranih tie fightera i interceptora) nosi torpeda. A, npr, elitniji piloti mogu kombinirati taktikuu space bomba na jednog st broda, i time postižu veliku ubojitost. Koliko jedan ST brod je mobilan i brz, toliko je starfighter mobilniji i brži, a ISD/VSD/SSD/Cal/mCal/ glumi pokretnu bazu. I ako ovi imaju Picarda i Katicu, ovi imaju Vadera, Thrawna, Sola, i još njih i najvažnije imaju Yodu, Jedije i Sithe.
vudu2 je offline   Reply With Quote