View Single Post
Staro 20.02.2009., 19:06   #62
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Ajmo ovako....

Gdje je najbolje u Zg upisati onda taj tecaj i koliko pocetni tecaj traje i dali upisujem oba ta smjera i iz oba pisem testove?
Dali mi se to pise u radnu knjizicu?
Nakon toga prvoga tecaja i prvoga certifikata, dali mogu neki posao dobiti i onda ici na ostale certifikate ili...?
Dali je nastava tamo gdje mi preporucite na Hrvatskom?

Tocnije, mislio sam ovdje otici pa sta kazete...dali se isplati i dali je Algebra ok...

http://www.algebra.hr/CISCO_Akademija.asp

Dali nakon toga pocetnoga tecaja i dobivenoga pocetnog certifikata kojega oni nude, mogu ici polagati kasnije kada budem u mogucnosti i za druge certifikate i dali moram onda opet ici iskljucivo u Algebru.
Isto tako me zanima mogucnost placanja. Naime, zarucnica me uvjerava da je moguce obrocno placanje opcom uplatnicom. Znaci, cijena tecaja na otplatu iznosi tocno 9.638,00 i ona kaze da bih mogao to placati obrocno opcim uplatnicama, recimo 10 mjeseci po 963,80 kn svaki mj.
Ili se placa iskljucivo gotovinom, karticama i cekovima?
Dali uopce postoji negdje mogucnost obrocnog placanja opcim uplatnicama? Pitam jer ja za to jos nisam nikada cuo.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...

Zadnje izmijenjeno od: win32. 20.02.2009. u 20:04.
win32 je offline   Reply With Quote