View Single Post
Staro 09.06.2008., 22:54   #8
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor tramontana021 Pregled postova
A razmisljo sam i o xboxu malo, ali bi radje htio uzet PS3 jer ima malo bolje "opremu", podrzava blue ray itd...

Znam da nema garanciju i to me jedino malo muci, ali razlika je izmedju 40GB i 80GB. Npr...ovaj podrzava PS2 igre, kvalitetnija je izrada, manje se kvare(kolko sam cuo), podrzava sacd, duplo vise gb, jedna igra besplatno, bolji joypad, vise usb utora (iako meni totalno nepotrebno), podrzava flash kartice, noviji model...i taj model taman izlazi u cetvrtak, a on dolazi u petak najvjerojatnije
Nisam baš informiran ali ta glasina da se 40gb modeli više kvare vjerujem da je obična patka (ako neko ima dokaz za tu tvrdnju neka ga ovdje iznese, neki link ili nešto). Meni kroz ruke je prošlo nekoliko 40-setki i sve su radile bez problema. Prednosti 60gb modela su po meni zanemarive npr djelomična(softverska) podrška za ORGINAL ps2 igre (jel ima ko da razmišlja o ps3 a da nema već doma ps2!?),podrška za raznorazne memorijske kartice-više-manje nepotrebno jer ona 2 usb utora na 40setki su i više nego dovoljna za cijelu multimediju, 60gb hard je nešto veći hajd ok.
Međutim nerjetko se se zaboravljaju i neke bitne prednosti 40gb modela a to su manje zagrijavanje i manja potrošnja električne energije, naime ps3 60gb su se izrađivali u 0,90nm proizvodnom procesu i u radu gutaju oko 200w struje dok se 40gb rade u 0,65nm procesu i za rad zahtjevaju znatno manje 120-140w. Ako je suditi po tome ja bi rekao da je statistika kvarljivosti prije na strani 60gb modela.
darkijas je offline   Reply With Quote