View Single Post
Staro 24.12.2017., 12:09   #73
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Po stoti put. Nitko ne kaze da su vozaci krivi za sve.
Ti to kažeš, jer ni u jednom tvom postu do sada nisam vidio da komentiraš upravu, logistiku i sve ljude u uredima koji trebaju organizirat tu tvoju šugavu firmu. Samo pričaš o vozačima.

Citiraj:
Kazem samo da je tesko govoriti o povecanju posla dok ti je problem naci i za sadasnje potrebe ljude. Kao sto i Drug Brko kaze stara ekipa je zakon, ove nove pickice su za kurac jer ih trebas imat troje da rade kao jedan.
Eto ga opet, opet vozači i opet oni ne valjaju i njih je najteže natjerati da rade.

Citiraj:
Pricate o normama, isusa ti boga neki dan gledam lika on si je 3 sata pripremao rutu da odveze 30adresa a "norma" je prije bila 60. 30 adresa se dostavlja pjesice a ne autom.
Klasika, opet vozač kriv.
De ti meni reci zašto vozač sam sebi priprema rutu? Kakve su to gluposti?
Jesi se ti malo informirao kako funkcioniraju dostavne službe u razvijenim zemljama?
To vi u uredima trebate odraditi za vozača, on treba ujutro doći na posao i eventualno utovariti pakete koje mu je dan ranije netko pripremio.
Ti mu moraš dati popis paketa i adresa, znači odradit logistiku i pripremit kojim redom će on ići na adrese.
Njegovo je samo da vozi i uručuje pakete.
Ali naravno, vašu nesposobnot i lijenost prebacujete na njega.

Citiraj:
I btw zalman stucnak je rekao isti k vozit pizzu i pakete....e frende moj tocno tu se vidi da kurca ne znas.
Istina, tu sam možda pogriješio, teže je razvozit pizze jer trebaju ostati tople, znači moraš brzo voziti.

Citiraj:
Kurir mora znat prije svega isplanirat rutu
Kurir nema šta planirati rutu, to nije njegov posao i on ne treba gubiti vrijeme na to kako sam gore rekao.
Samo dokazuješ da vam je firma dno dna.

Citiraj:
znat na skener, znat koji su prohtjevi pojedinih firmi, kad moze isporucit nekom od ukucana a kad mora iskljucivo primatelju, sto znaci koje referentno polje na prijevoznici i jos sto govana.
Sve ovo što si nabrojao bi znala djeca od 7 godina, pokušavaš napravit nauku od običnog uručivanja paketa.
Zamisli, treba znati radti na skener, loool.

Citiraj:
Ponavljam zahtjevi trzista rastu rapidno, cijene sve niže a troškovi sve veći a ljudi sve mutaviji
Pogotovo oni koji rade u upravi firme.
zalman1 je offline   Reply With Quote