View Single Post
Staro 24.02.2014., 11:58   #123
Nikol@Grozni
Premium
Moj komp
 
Nikol@Grozni's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320



Potaknut ucestalim otvaranjem novih tema sa slicnim pitanjima, otvaram temu u kojoj mozete pitati/napisati di se neke stvari mogu kupiti.


Metalni dijelovi( metalne ploce, lim, bakar... )- Strojopromet- rezu po mjerama.
Uvodnice za vodeno - lokalne zeljezarije, bauhaus ima one nastavke pod 90 stupnjva , feroterm.

Plastika, pleksi:
Nova forma - rezu po mjerama, 1m² Plexyglassa debljine 4mm dođe oko 350kn
Strojopromet ( plastika mislim da nemaju pleksi ) - rezu po mjerama.
Varoplast cijevi imaju cijevi obojene ili od plexyglassa čak drže okrugle i kvadratične profile od florescentnog plexyglassa.
Prozirni namještaj (Donja Zelina)- pleksiglas rezan pilom ili laserski prema nacrtu. Osim njega drže leksan i foreks.
1m² 4mm XT rezan pilom iznosio oko 200kn. Dodatno se može ispolirati, svijati, lijepiti... Može se naručiti i dostava.

Ledice, kablovi:
Chipoteka
Kronos elektronika

Guma:
Gramat na Radničkoj-guma 4mm debljine 125X60cm - 90kn
"U guma" -na benzinskoj ili u vecim centrim ( bauhaus itd ) ja mislim da se to koristi za aute( za oblozit vrata ) ili tako nesto.

Paracord, snake skin
ReplikArt ( Križevci i Zg ) 4kn/m razne boje
American shop ( St, Zg ) 4kn/m razne boje
Chipoteka promjera 40mm, 5m =100kn

spirala za sleevat kablove slika - Elektormaterijal ( Karlovac ) ,kronos, bauhaus

"Akustika" damping
Dobar zvuk (Zg)

Lista kućišta i radijatora koje je moguće montirati unutar kućišta!

Mozete se nadovezivati ako znate jos koje ducane itd.
Edit:
Podebljna slova su linkovi.


-->
Daj pogledaj na prvu stranicu, u novoj formi imas sigurno ali za svaki slucaj nazovi, mozda se nesto promijenilo od zadnji put kad sam bio tamo.

Zamolio bi admine ako mogu editirat prvi post da ga zamijene sa ovim dole, posto su dodane neke trgovine a ja nemogu editirat..




Potaknut ucestalim otvaranjem novih tema sa slicnim pitanjima, otvaram temu u kojoj mozete pitati/napisati di se neke stvari mogu kupiti.


Metalni dijelovi( metalne ploce, lim, bakar... )- Strojopromet- rezu po mjerama.
Uvodnice za vodeno - lokalne zeljezarije, bauhaus ima one nastavke pod 90 stupnjva , feroterm.

Plastika, pleksi:
Nova forma - rezu po mjerama, 1m² Plexyglassa debljine 4mm dođe oko 350kn
Strojopromet ( plastika mislim da nemaju pleksi ) - rezu po mjerama.
Varoplast cijevi imaju cijevi obojene ili od plexyglassa čak drže okrugle i kvadratične profile od florescentnog plexyglassa.
Prozirni namještaj (Donja Zelina)- pleksiglas rezan pilom ili laserski prema nacrtu. Osim njega drže leksan i foreks.
1m² 4mm XT rezan pilom iznosio oko 200kn. Dodatno se može ispolirati, svijati, lijepiti... Može se naručiti i dostava.

Ledice, kablovi:
Chipoteka
Kronos elektronika

Guma:
Gramat na Radničkoj-guma 4mm debljine 125X60cm - 90kn
"U guma" -na benzinskoj ili u vecim centrim ( bauhaus itd ) ja mislim da se to koristi za aute( za oblozit vrata ) ili tako nesto.

Paracord, snake skin
ReplikArt ( Križevci i Zg ) 4kn/m razne boje
American shop ( St, Zg ) 4kn/m razne boje
Chipoteka promjera 40mm, 5m =100kn

spirala za sleevat kablove slika - Elektormaterijal ( Karlovac ) ,kronos, bauhaus

"Akustika" damping
Dobar zvuk (Zg)

Lista kućišta i radijatora koje je moguće montirati unutar kućišta!

Mozete se nadovezivati ako znate jos koje ducane itd.
Edit:
Podebljna slova su linkovi.


__________________
Projekti:
No_name
No_name II
Mini



OC





Zadnje izmijenjeno od: Nikol@Grozni. 24.02.2014. u 12:34.
Nikol@Grozni je offline   Reply With Quote