View Single Post
Staro 31.01.2020., 09:15   #2302
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Stigao Markus prije par dana, kupio sam ga jel duze trazim stolicu za drugu lokaciju, pa da vidim o cem se radi
Akcija ko narucena, ali malo svojom krivicom, malo rekao bi i Ikeinom, no dobro priznam vecinski dio je na meni, jos je nisam ni otpakirao..
Kad sam kupovao stolicu, napravio sam account normalno sve, stavio kucnu adresu, i automatikom izabrao tu adresu u Gospicu za dostavu, a stolica mi treba u Senju
Stolica narucena u nedjelju navecer, pisalo da ce doci u cetvrtak. I vidim sluzba za korisnike im radi od 9 ujutro cini mi se, u ponedjeljak u 09:10 zovem za promjenu adrese, javi se agentica, objasnim o cem se radi, sve super, nema problema poslano je za promjenu adrese i to je to nemoram vise nista zvat kaze. Reko odlicno.
Kad utorak ujutro u 8 zove dostava da su za 5 min na adresi, jesam li kod kuce, reko jesam, ok stize on.. Stvarno brzo, 2 dana od narudzbe. Ja cekam nema njega, kad zove da je ispred, ja ispred zgrade, zive duse nema Pitam ga gdje je, kaze u Gospicu . Nista zovi staru da preuzme

Inace @Xulos, mogu ti slobodno preporuciti i GT Omega Racing stolicu, ja je imam blizu 5 godina u Gospicu, mislim da je moj model bio Master XL, oko 300E bila mislim, imam cca 115 kg i dalje nista nigdje ne skripi, nista ispucano, ponasa se kao nova. A najvise me iznenadio support njihov, poslao prosle godine na mail da mi je stolica dobila mali tilt u stranu, nije smetalo dok sjedis al kad se dignes sama se okretala na tu stranu polako , pa sam htjeo samo kupit mehanizam jel je sve drugo odlicno, cilindar nije propadao ali se prihvat valjda pohabao, trazili sliku/video, ja poslao, za tjedan dana stigao novi cilindar i komplet mehanizam stolice, znaci debelo van garancije Preporucio sam ju i frendu, uzeo je isti model, ima je vec skoro 3 god, nikakvih problema... Pa eto razmisli i o njima
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote