View Single Post
Staro 10.07.2018., 00:04   #1391
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Prognoziram 3-1 za naše, rješava se u 90 min.

Ako gledate reprezentaciju godinama znate da su nam defanzivne ekipe najteže, ovo s englezima se jednostavno ne može usporedit. Najsličnija tekma ovoj će biti ona sa argentinom, a njima ona sa kolumbijom. Od belgije su spušili u realno nebitnoj tekmi pa to ni ne računam, a protiv kolumbije bez najboljeg igrača su se provukli isto kao i mi protiv danaca. Šveđani su ok ekipa, ali realno otišli su predaleko s obzirom na svoje mogućnosti, jednostavno su previše limitirani, to su igrači za klubove maximum ranga anderlecht ili nekog njemačkog davljenika. Tu tekmu su englezi dobro odradili, ali nisu imali protivnika poput nas. Čak su i švedi imali par dobrih prilika za vratit se, ali jednostavno nemaju kvalitetu. Englezi su jednostavno malo previše poletjeli, što nam ide u korist. Ovo je tekma kao naručena za nas, da sam birao ne može bolje. Možemo ispušit jedino ako naši krenu pogađat stative kao perišić, fulati zicere i sl. a čistih prilika će biti i to dosta (više nego protiv danske i rusije zajedno)

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 10.07.2018. u 00:17.
Manuel Calavera je offline