View Single Post
Staro 26.12.2017., 12:14   #147
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Ajde ti meni navedi dostavne sluzbe u hrvatskoj koje imaju navigaciju u koju "ubace" podatke i onda komp sve sam odradi a vozac samo vozi?
Postoje osnovni problemi zbog kojih to nije moguce ali vidim ti imas puno iskustva dok si gledao Kralja Queensa.
Br1. Kod vecih kupaca je nemoguce validirati adresu koju su napisali jer podatci idu kroz third party skladisne programe. Isti posiljatelj je za svoj ducan u areni centar uspio u 3 dana napisati 38razlicitih verzija adresa?
Br2.U nekim kvartovima kucni brojevi ne idu ni po jednoj logici dok u manjim mjestima pola ulica ne postoji na kartama.
O Dubrovniku bolje da ni ne pricam, oni imaju po tri adrese za jednu ulicu : prije rata, za vrijeme rata i poslije rata.
3. Probaj ic u zg samo desno pa ces zavrsit u savi.
4.nitko nije prepustio vozacima firmu ali ti si se iz nekog razloga nakacio na tu izjavu di kurir sam radi rutu. Nisi shvatio da je na njemu da fizicki slozi pakete redosljedom kakk ce ih vozit. Roba ga ceka na rampi za utovar za kvartove koje on vozi. On mora znat dali mu je bolje neke primatelje ostavit za kasnije (čitaj te pakete prve utovarit u vozilo) ili stavit na kraj vozila. Probali su švabe napravit program za nas balkance pa su brzo odustali.
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote