View Single Post
Staro 26.12.2017., 10:08   #137
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Fanatik

Ne znam bas puno ljudi koje maltretiraju na poslu a s druge strane rade fritule u uredu i imaju po 3-4 pauze dnevno.Prekovremeni se placaju koliko to budzet dozvoljava i koliko je realno radnik napravio u svojoj smjeni. Ne znam dali si ikad bio bilo kakav voditelj ali broj sati koje neki misle da su odradili nije jednak odradenim satima.

Primjer: jedan iskusan vozac dode na posao u 6:30. Ode na svoju rutu, utovari pakete koji ga cekaju (da sam si poslozi redosljed jer to ni jedno racunalo ne moze pa se vi sprdajte i gledajte kralja queensa koji se vozi po uredenim ulicama gdje je svaka ulica pod pravim kutem), popusi cigaretu i popije kavu.
Ode na teren odveze 80adresa ko iz picke i vrati se u 14h nazad. Razduzi se i ode doma u 3. Ima pola sata prekovremeno dnevno i dobije par sto kuna vecu placu.

I onda imas radnika koji dode u 6:30. Prvo popije dvije kave. Utovari 50adresa i onda ode na teren. Vrati se nazad u 17h i kaze da nije stigo 11kom odvest. Razduzi se ali ne ode doma nego ceka evog frendića do 18h pa s njim kavu popije.
Ugl oboje su popili 8 kavi ukupno. Nisu zajedno odvezli ko onaj prvi i onda kaze radim od 6 do 18?
I cak ni taj nema 3500kn!
Administrator koji mu nesto prigovori dobije lagani odjeb od tog istog radnika.
Onda naravno nakon 5 takvih situacija ili radnik da otkaz ili ga dobije...
I nazalost dode drugi koji isto zivi a mamom i tatom a ima 28god i isto tako se ponasa. O tome ja pricam. Nisu vozaci za sve krivi nego vlada neka nonšalantnost vec godinama.

Prije kad si netkom isao dat otkaz ili opomenu, molio te da ostane.

Sad ti kaze, ko vas jebe okrene se i ode. Cak neki ukradu i atvari koje su zaduzili (mob, auto punjac i sl).

Toga nije nikad bilo...

@pupo

Ti neki iz gls-a su se vratili u ose. A city nije pao samo zbog poste. Dumpali su cijene. Vozili su za 9kn. Znam jer su nas ljudi zvali nakon njohovog odjeba i pitali jel im mi nudimo istu cijenu
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote