View Single Post
Staro 06.08.2008., 19:57   #16
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Ja trenutno vozim na dfp-u, stvarno odličan volan, imam ga oko godinu ipo i do sada nikakve greške ni zamjerke. Ja sam ga kupio kad mu je cijena bila 599 kn. Sad su samo na njega stavili naljepnicu za ps3 i valjda dodali liniju koda u njegov firmware/whatever i prodaje se 300 kn skuplji...

Nisam ti pametan da ti kažem je li se isplati dat 300 kn više. DFP je definitivno bolji volan, pogotovo ako si hardcore i voziš samo simulacije. Tu je još jedan minus na MOMO-u. On ima neku tvorničku grešku sa senzorm i centriranjem. Upiši u google "momo centering bug" ili "issue", pa ćeš vidit o čemu je riječ. Da ti to potvrdim, u svojoj ligi F1-croteam, četvorica voze na momo-u i svi bi ga dok kažeš keks zaminili za dfp! Baš zbog toga problema. Opet napominjem, mi smo luđaci koji voze tjedno po 1000 krugova na istoj stazi, di je svaka tisućinka važna, a i najmanja promjena na setupu primjetna.

Još da kažem, koliko god da sam zadovoljan DFP-om, i i dalje držim da je odličan komad hardware-a, najesen ipak kupujem G25. Ne zbog shiftera i pedala, već zbog samog osjećaja volana, koji ima dosta responzivan ffb i lakše je vozit auta di podesimo steering lock na 700 i više stupnjeva. DFP je malo tromiji pa se ne mogu tako brzo radit kontre i hvatat zadnji kraj
Roso je offline   Reply With Quote