View Single Post
Staro 08.01.2008., 20:10   #66
R@zzoR
Yippie-Ka-Yay
Moj komp
 
R@zzoR's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 560
Ja imam focebooka i zadovoljan sam s njim, jest da je bilo malo problema ali sam ga uspio natjerat da radi kako treba, ekran je super jedan od boljih koji sam vidio, jedini problem je što privlači previše prašine ali ništa za to. Proc je ok, dodao sam mu još gigu rama da vista može ljepše radit(sada ima 2GB u dual channel-u), grafika GF7600 - izvučen maksimum iz nje cod4 i nfs pro street rade bez problema, a to što kažete da FB-ovi imaju neku žnj matičnu i da je ništa ne prepoznaje tu je problem u starijem BIOS-u što se vrlo lako riješi flashanjem BIOS-a putem USB-a, ali opet to su FB-ovi(modeli) stari više od godine dana. Ovaj laptop oko kojeg je nastala cijela uzbuna mi izgleda super, dakle on bi mi bio na prvom mjestu kod kupnje laptopa, jest da su tu toshibe sa nenormalno dobrim performansama, hp-ovi sa super dizajnom ali nijedan skoro za ovu cijenu ne nudi ovakve komponente. Meni je do sada jedino crknuo modem ali to je bilo zbog toga jer sam surfao net-om po nevremenu i jednom gromu palo na pamet pogodit moju kuću. Inače sve radi ok nakon godine u mojem vlasništvu.
R@zzoR je offline   Reply With Quote