View Single Post
Staro 21.09.2018., 08:11   #693
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
Citiraj:
Autor Sonim Pregled postova
Bacio pogled. Vidim da ove hibridne verzije nemaju hr. To bi ipak htio imati, ako već kupujem takav sat.
Najviše sam nekako zapeo za garmin vivomove hr i nije mi loš ovaj withings steel hr sport. Posebno mi se sviđa trajanje baterije od cca 20 dana. Koliko kod tebe na nokiji traje? Navodno bi slično trebala trajati.

S druge strane imam problem jer koristim samsung health app trenutno, a na nju nemogu spojiti neki drugi sat. Ima netko neku preporuku za neku drugu app? Bilo bi odlično da nije ograničena na satove jedne kompanije i bitno mi je da je više orijentirana na health, a ne samo na sport tracking.
Nakon zadnjeg updatea sat koristim za primanje notifikacija sa masu aplikacija i alarme, pa mi zavibrira sto puta dnevno. Radi toga mi baterija traje nesto manje (oko 15tak dana). Bez tih notifikacija bi bez problema trajao 20 dana.
Ovaj sat je vise orijentiran na health nego na sport generalno. Aplikacija ima razne programe (Sleep Smarter, Better Body, Pregnancy Tracker ) a i daje na kraju tjedna neki report sa prosjecnom aktivnoscu i kvalitetom spavanja, i koliko je to bolje/losije od prijasnih tjedana. Nista pretjerano fascinantno, ali skroz ok.
NortonCommander je offline   Reply With Quote