View Single Post
Staro 08.12.2016., 17:50   #2617
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
U2414H dan danas nema ispravljen bug sa Displayportom. Ok, HDMI radi dobro, ali osobno mi se ne placa za lijenost i ignoriranje problema. Bug je to da se monitor ne želi upalit s windowsom pa ga treba ištekat iz svega i ponovo. Ne pojavljuje se svima, al eto, bug je prisutan.

U2417H mi se čini kao najbolja alternativa, ali kod njega treba igrati lutriju malo više nego kod ostalih IPS-eva. U većini slučajeva će imat izraženiji IPS glow u odnosu na svog prethodnika, U2414H. Ali ako ti se zadesi super sample, na konju si

Osobno ne znam što ću. Ili ću se jednom okušat na U2417H ili čekat. Najviše naginjem nekom VA panelu zbog super crne boje i kontrasta.
Ja imam navedeni problem sa display portom na svom U2414H. Takodjer sam u potrazi za novim 24" monitorom, pa se lomim...
Dali opet uzeti isti i riskirati taj iritantni bug, uzeti noviji U2417H pa riskirati izrazeniji ips glow ili ici na nesto trece - no pitanje je sto?
Ovaj Acer mi je bija u uzem izboru, e sad dali je kolega xgame naletija na los primjerak (vjerojatno jest) ili ne - ne znam.
Stvar je u tom da nema nikakvih reviewa ovog monitora, a nisam u stanju bacati 2000kn na slijepo pa imat mogucih problema oko zamjene itd...
Sn4k3 je offline   Reply With Quote