View Single Post
Staro 25.06.2019., 18:21   #1560
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Romul Pregled postova
Mislim da je ideja bila da ce uspijeti ostati sa lijevim kotacem makar malo na liniji sto bi bilo unutar dozvoljenog i onda ako bi ga Kimi u tom trenutku gurnuo van staze mogao bi se zaliti da mu je morao ostaviti mjesta jer na to ima pravo ako je pored.

No medjutim nije uspio jer je Kimi to procitao i vrlo precizno postavio bolid na samu crtu tako da Rici u tom trenutku ipak je trebao odustati i vratiti se iza Kimija i tu bi vjerojatno zadrzao poziciju koju je imao i prije pokusaja pretjecanja Norisa.

Dakle oportunisticki i cak bih rekao dobar pokusaj ali ispred je stari lisac Kimi bio koji je to procitao i zatvorio u milimetar tocno.

Mene vise muci kako je onako promasio kod Norisovog pretjecanja. Imao je dosta prednosti na kocenju i tamo je u biti sve poslo krivo. Da je to izveo kako je trbao nebi ni bilo ovog poslije...

Ricci nije tako "sharp" kod pretjecanja kao kad je sjedio u Red Bullu. Al tu vjerojatno igra ulogu i sam bolid jer Red Bull je tu uvijek mozda i najbolji bolid (na kocenju)

reno bolid ne moze donesti vode RBu po pitanju kocenja i pretjecanja. Prednji kraj je puno losiji i nema gripa kao sto je imao sa RBom. Tu mu je iscurio preko nosa i zasluzena kazna. Ako je vete dobio za ono onda je ovo 1000% zasluzeno.



prvo ga je bolid iznevjerio kod norisa,

no nije mi jasna njegova odluka da krene desno maznut kimija, no riskirao je da sjebe Hulkenberga koji je krenuo lijevo i zatvorio mu prolaz. a onda je bio primoran zveknut kimija po vanjskoj... jer je hulkenberg odmah bio iza i vec se bacio lijevo i nije imao kud
Gabre je offline