Tema: Dobra klima
View Single Post
Staro 13.06.2007., 21:46   #59
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova
@syss, pa zakaj ne... pogotovo ako misliš da ti ne treba garancija!

Jedino bih ti u tom slućaju preporučio da si kupiš neko pravo dezinfekcijsko sredstvno za čišćenje klime! Puno je ugodniji miris poslije njega, a i pobije sve štetočine iz filtera!
ma imam garanciju, susjed/kum mi dela u nekoj od tih firmi pa mi je sredio garanciju bez plaćanja ugradnje i održavanja (pošto ju je on ugradio, a ja sam "ovlašteni" serviser... naravno ako treba nadopuniti i provjeriti plin, onda on intervenira).

generalno se tu radi (koliko sam ja pohvatao od raznih savjeta) klasično pranje svih filtera, pa usput i prednje maske, neki deterđent tipa mr. muscolo posprejat po isparivaču pa onda ili isprat s vodom ili pustiti da se sama očisti kroz rad i nakon toga ono dezinfekcijsko sredstvo made in croatia kaj košta mizeriju para, čudno se zove i brijem da se u jaski proizvodi i ponovo ispiranje.

imam sve osim tog dezinfekcijskog dreqa pošto sam izgubio link na njihov shop (spray je bio oko 40kn ako se ne varam i za privatnu upotrebu traje par životnih vjekova jedne klime, tj. ima ga dosta).
syss je offline   Reply With Quote