View Single Post
Staro 23.07.2018., 16:07   #477
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Nije skroz, dugo nisam imao bolji silver mač. Naravno ništa mega bitno

Nego nisam skužio do pred sam kraj igre kad sam došao do operatora da se oni skillovi mogu duplirati

Tako da sam rađe uzeo tu mogućnost da ih ponovo rasporedim nego da se borim s njim. Gledao sam što ostavi kad ga pobjediš i nisam impresioniram. Staff je moćan, ali nije to neka razlika naspram onoga što imam + ne želim mahati sa svjetlećim štapom kao da igram star wars, mačevi su za witchera. Sad sam krenio drugačije questove rješavati gdje ima izbor, a kasnije ću loadati i probati ioveth path + probati igrati arenu

Pokušavam se sad boriti sa operatorom (čisto da ga probam pobjediti), al ne ide, više ispizdim u dugom loadingu nego u samoj borbi, a još je igra instalirana na ssd. Ajd kad je ovako regularno, ali kad fajt moraš ponovit 10-20 puta ispizdiš, više loadaš nego što se boriš. No naspram loadinga jedinice koju sam imao na hdd ovo je još odlično

Drugi minus kod igre mi je kad rješiš quest koji bude plaćen lovom kaže "evo ti sinko" no ne vidiš nikad koliko si dobio (osim ako si pamtio koliko si imao). Treća stvar je što sam osjetio žal kad nađeš neke lokacije i quest specific iteme, pa skužiš da je to za onaj drugi path koji nisi odabrao. Četvrto - mogla je igra biti više player friendly, recimo mutageni wtf, da nisam pročitao gdje se stavljaju pitaj boga kad bi skužio + samo ih u par skillova ima, a imaš samo neka sranja na početku

Ostalo - gameplay, likovi, atmosfera, priča od dobrog, vrlo dobrog pa sve do odličnog (ovisno o čemu se radi)

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 23.07.2018. u 16:14.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote