View Single Post
Staro 16.01.2018., 17:34   #32
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Roso Pregled postova
U čemu je problem?
Bilo bi vas previše na jednom mjestu kaj skačeš odmah?
Ma povukao sam neke paralele sa vašim izjavama otprije, pa reko to je to, jamačno MS fan otprije kojeg dominacija dotičnog nije smetala, ali Hamiltonova je problem
Ali prevario sam se, čoek sasma suprotno razmišlja
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Sirotkin je na sluzbenom testiranju demolirao Kubicu u vremenima na stazi, onako, preko sekundu po krugu, i nakon toga je Williams odmah otpisao Kubicu.



mislim da bi se mogao prevariti, Stroll je jako mlad, ali je pokazao da smireno vozi, da ne ide glavom kroz vrata na silu (khm,khm verstapen)
Sirotkin cemo vidjeti, ne mozemo unaprijed otpisati decka.

A Palmer,... pa to je valjda jedan od najlosijih vozaca zadnjih par godina na gridu, taj je toliko direktnih gresaka napravio gdje je sam sebe izbacio iz trke da je valjda rekorder u tome.



tako je, a Sirotkin je na stazi pokazao da je puno brzi.

Koliko je puta lani Williams bio izbacen iz trka zbog sudara, i slicno, ni krivi ni duzni.

A koliko puta Mercedes? Nijednom. Nijedno odustajanje Hamiltona recimo.

Ja isto jedva cekam pocetak sezone, vidim da testiranje pocinje vec za malo vise od mjesec dana pa cemo imati sto gledati par dana.
Sve stoji. Rekao sam, želim da me Sirotkin razuvjeri. A Stroll je možda talent ali od svih klinaca koje vidjesmo zadnje 2-3 godine, nekako mi se pari da je samo Palmer "slabiji" od njega. Presiguran je i preziher. To u F1 prolazi samo ako imaš najbolji auto, kao recimo Damon Hill 1996. Onda moš vozit papučarski do naslova.
Max je preagresivan, ali tako se i dolazi u situaciju da se boriš za naslov. OK, i lako ga izgubiš kao Hamilton 2010 zbog toga. Ali opet, neš doć ni blizu ako nisi takav. Max je u 2017 bio najpopularniji vozač usprkos svemu, tako da to šteti samo njegovim bodovima, ničem drugom. Dok je Stroll recimo dosadan. Ako je brži, napast će sa DRSom. Ako je sporiji, pustiti će poziciju. Ali da, na kraju utrke, bodovi su doma. Max možda se skrši i dođe sa nula bodova. Ali... o Strollu nitko neće pričati, a Max će imati 2.000.000 klikova na YT i ostalim mrežama a pričamo o nekoj ekonomiji, zaradi... tako je to.

No, nebi više pilio po Williamsu. Neka im je sa srećom i da ne završe niže od 5. mjesta. Eto, to im ja želim

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote