View Single Post
Staro 16.01.2018., 17:05   #31
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
A onda si nađeš sponzora/mecenu, a ne glumiš izvornu momčad sa dušom pa uzimaš klince koji tebi plaćaju da se voze.

A baš ti Alonso i Sirotkin nejdu u istu rečenicu. Jedan od 3 najbolja vozača na gridu zadnjih 15 godina sa likom koji nema krug utrke. Sa Alonsom su došli sponzori u Ferrari, a Sirotkinu su/će prvo kupiti sjedalo. Nije isto baš

No dobro, bilo kako bilo. Meni je glupo, tebi je dobro i normalno i OK. Idemo dalje...

Sent from Mobara
Sirotkin je na sluzbenom testiranju demolirao Kubicu u vremenima na stazi, onako, preko sekundu po krugu, i nakon toga je Williams odmah otpisao Kubicu.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova

A što se moje paralele sa Palmerom tiče, Stroll je toliko bolji što se klonio glupih kontakata. Vozačko umjeće i talent je nažalost debelo na dnu ljestvice današnjeg F1 poola.

A kombinacija Sirotkin/Stroll će po tome biti najgora postava na gridu što se tiče nas ljubitelja sporta koji očito više cjenimo ime Williams nego njegovi šefovi/vlasnici. Za njih će biti najbolja u ekonomskom smislu.

Sent from Mobara
mislim da bi se mogao prevariti, Stroll je jako mlad, ali je pokazao da smireno vozi, da ne ide glavom kroz vrata na silu (khm,khm verstapen)
Sirotkin cemo vidjeti, ne mozemo unaprijed otpisati decka.

A Palmer,... pa to je valjda jedan od najlosijih vozaca zadnjih par godina na gridu, taj je toliko direktnih gresaka napravio gdje je sam sebe izbacio iz trke da je valjda rekorder u tome.

Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Pa i Kubica je pay driver. Što bi vi uzeli mladog talentiranog vozača sa više para ili nekog tko nije vozio F1 7 godina

Taj Rus nije neki random koji je uletio sa vrećom para
tako je, a Sirotkin je na stazi pokazao da je puno brzi.

Koliko je puta lani Williams bio izbacen iz trka zbog sudara, i slicno, ni krivi ni duzni.

A koliko puta Mercedes? Nijednom. Nijedno odustajanje Hamiltona recimo.

Ja isto jedva cekam pocetak sezone, vidim da testiranje pocinje vec za malo vise od mjesec dana pa cemo imati sto gledati par dana.
Gabre je offline   Reply With Quote