View Single Post
Staro 30.08.2017., 12:56   #63
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pitanjce...

dakle u sklopu obnavljanja prozora smo stavili malu nadstrešnicu nad vanjski štrik za veš (dugačka je ko i sami l-profili za štrik) i to zbog babe iznad nas koja nekontrolirano baca govna kroz prozor, zalijeva cvijeće i onda nam ta drek voda pada po prozorima, klupčici i naravno vešu.

žalila se ona predstavniku stanara da se ta (nagnuta naravno) nadstrešnica mora maknut jer će se na njoj skupljati snijeg, golubovi, voda i generalno kim jung ill nuklearni arsenal.

ovaj joj je reko da napusti prostoriju i ne smara ga sa takvim glupostima. moji iz pravne i procjeniteljske službe su rekli kako u biti nisu 100%, ali za takve izvedbe bi trebalo imati neki vid dozvole ko i za tipa klime, ali generalno znamo kako to (ne) funkcionira i obje službe su me savjetovale da se obratimo održavatelju zgrade.

u međuvremenu se baba obratila dotičnima i oni su rekli da se dogovorimo međusobno. za sada je taj dogovor uspio dovesti do par verbalnih konflikata i slučajnog udaranja nadstrešnice prilikom klofanja partviša kroz prozor pred svjedocima, pa je malo udubljen... dakle uspješno.

moje pitanje je:

1. da li je itko imao sličnih problema?
2. da li baba može ići stvarno tako daleko da dobijemo nalog za skidanjem iste?
3. da li da je jednostavno ubijemo?
syss je offline   Reply With Quote