View Single Post
Staro 12.11.2009., 21:30   #70
zweitakt
Premium
Moj komp
 
zweitakt's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 463
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Sta je tocno podivljalo, programator ili osli lezajevi na bubnju?

otisle su cetkice na motoru

samo simptomi su bili vise nego blesavi,malo je radila,malo nije,oce vrtit nece vrtit,jedan majstor tvrdi otisla elektronika,drugi tvrdi otiso programator,na kraju mi je puko film i pozval sam majstora iz gorenja,stigo covjek i odmah dijagnoza nakon 4 sekunde"to vam je krepal motor,popravak je 1000kn"....LOL,pitam ja njega jel ziher,da nisu mozda cetkice????,on veli da je i da se tu nemreju mijenjati cetkice nego samo motor u kompletu,samo nije sa sobom ponio motor,nego je dovuko grijac,vodenu pumpu,programator i jos nekaj u kutiji kaj nisam prepoznal,i veli ide on po motor da proba;al nemre danas nego sutra

odem ja u svoj labos i mrdam nesto tamo,kad vidim gorenje kombi,izlazi van neki lik,i ja trk do njega i pitam ga:"sefe jel se vi kuzite u vesmasine?"veli lik kak ne,pa ja sam serviser....ko da ga je sami isusek poslal k meni...hahaha,opisem mu ja svoj krizni put i on meni veli ma to su cetkice i da se mogu mijenjati,da okrenem vesmasinu i da ju odozdola otvorim i pogledam,i da odem u ducan "batis" tam u zagorskoj i da zemem zamjenske cetkice,ode ja tam,kupim cetkice(naravno da sve bude dramaticnije,lik mi proda krive cetkice,makar sam mu uzorak donio)nakon malo muke sklopim ja to i voila,masina dere koda je jucer kupljena,uglavnom,isplati se bit sam svoj majstor,sada sam uz sve ostalo sto sam popravljam naucio i vesmasinu rasclanit u atome...

trosak je iznosio 80kn,tolko kostaju cetkice zamjenske,original su blizu 200

zweitakt je offline   Reply With Quote