View Single Post
Staro 29.08.2021., 14:25   #179
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,776
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Ak je tko probao KDE desktop koji je kralj customizacije mogao je vrlo lako završiti sa ovim simptomom i na kraju kliknuti na "reset to defaults" buton previše puta.

W11 bude se dal fino tjunat s third-party alatkama, bitno je ono što je ispod haube, a kolko vidim po testovima, novi kernel je bolji od ovog (odličnog) na desetki.
Da, ovo za KDE sam se i sam našel u takvoj situaciji, tak da ne treba biti i previše izbora, jer opet nije dobro.

Kaj se Windows 11 OS-a tiče, ionak budu napravili po svojem, jedino je blesavo da miču funkcionalnost na koju je većina već navikla i(li) koristila.
Citiraj:
  • Loss of the option for a full screen Start menu – good for accessibility in some cases, and on tablets
  • No way to resize the Windows 11 Start menu
  • Loss of ability to have small icons in the Taskbar
  • No way to move the taskbar to the top of the screen
  • General lack of customisation options
IMHO, ovo čak i nisu neke posebno napredne opcije, posebice kad ih Windows 10 OS nativno nudi, ali eto - koristili budu se dodatni alati za one kojima budu falile takve mogućnosti.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote