View Single Post
Staro 30.09.2020., 16:19   #2603
KR-DI
Premium
Moj komp
 
KR-DI's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 361
Da napišem svoja iskustva sa pregovaranjem i dobivanjem popusta...

Kako mi je pretplata za homebox bila do 23.09. tako sam im tjedan dana ranije (16.09.) posao mail da produžim pretplatu, nakon toga su me zvali sa odjela pogodnosti i promocija, te su mi kao prvo ponudili da dobijem flatbox za 149 kn mjesečno (do sada sam homebox plačao 125 kn mjesečno) na što naravno nisam pristao i tražio sam "kao" raskid ugovora i da ću otići na HT.
Nakon toga su mi ponudili za 129 kn mjesečno, na što sam pristao jer mi je to sasvim u redu cijena.
Nakon toga, točnije ovaj tjedan (ponedjeljak) sam bio u poslovnici sa bratom koji se prebacio sa homeboxa (ostalo mu još kojih 250 dana ugovorne obveze) na flatbox (znači moguće je to napraviti i nije potrebno čekati 3 mjeseca prije isteka ugovorne obveze ali će vam pretplata biti ona početna za 179 kn mjesečno), te je prebacio mobitel na pretplatu (tarifu dobra) i ja sam također prebacio mobitel na pretplatu (tarifa savršena), te smo sve povezali u mozaki gdje sada imamo 4 povezane usluge i 30 kn mjesečnog popusta po usluzi.
Tako da ja na kraju plaćam flatbox za 99 kn mjesečno i pretplatu na mobitel (tarifa savršena gdje imam također sve neograničeno, koliko oni kažu, ali je u igri 100 gb prometa po max brzini, a nakon toga se spušta brzina na 2 mb) za 159 kn mjesečno (inače je tarifa 189 kn mjesečno), te
brat ima flatbox za 149 kn mjesečno (inače je sada u homeboxu imao 200 gb za 169 kn mjesečno) i pretplatu na mobitel za 69 kn mjesečno (inače je tarifa 159 kn mjesečno).
Ja mislim da smo to sasvim dobro napravili i da nam je to skroz ok i u redu...
__________________

KR-DI je offline   Reply With Quote