View Single Post
Staro 15.02.2019., 08:38   #5208
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,005
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Znaci to cudo ima identicne funkcije kao CC, preloadirane appove (yt,netflix,twitch,deezer,photos...) koje automatski pokrece ovisno sto mu castas? Ili samo mirrora ekran/zvuk s moba preko cast protokola na tv? Ako stvarno ima sve funkcije CC-a, to je jako dobar deal! Kako su to uopce uspjeli isposlovati s Guglom ili kim vec...

ima chromecast built in, i da mozes castat na laptopu iz chrome tab, ili cijeli ekran ili samo neki file, mozes sa moba/tableta (isprobano sa vivax fly 4 i vivax 10" tablet) castat direkt iz aplikacije (youtube sam probao, nemam netflix na mobu). Čini mi se čistokrvni chromecast, iako nisam sa njime imao nikad kontakta, ali po reviewima kažu da se ponaša isto kao original.


netflix mi vrti hd i dolby digital +, preko kodija mi vrti dolby digital bez problema, namjestio sam folder na laptopu za filmove i šerao, i preko kodija na boxu ga dodao pa mi vuče filmove iz njega. I radi max tv to go arenasport svih 6 koje imam, to je valjda big deal, ne kužim zašto to ne radi na drugim boxovima? Isto neki certifikat?
kiki86 je offline