View Single Post
Staro 22.08.2005., 21:07   #56
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Originally posted by Visage
'
Jel netko mozda imao u rukama neko novo domace izdanje
bas specijalno o ugradnji auto plina?

Vidio sam reklamu za spomenuti no nisam ga pronasao na dva meni frekventna kioska. Spominje se treci ili 4-ti broj, pa je to izlgleda neki stalni casopis?
Ikao malo kasnim z odgovorm no ipak, našao sma ga ja kod sebe, mora se pitati jer nije izložen vani. Dođe 12 kn i izlazi 4 puta godišnje.

Dojam? Pa nije da me jako oduševio, stil pisanja me neizmjerno nervira. Nedosatje mi pravih informacija od korisnika autoplina, nema nikavih praktičnih savjeta itd.
Očekivao sam časopis koji bi tako nešto imao, a dobio sam časopis koji koliko se meni čini ima glavne članke koji služe za uvjeravanje da se uzme plin,a li djeluej jako suhoparnio i prkaio prepisano iz neke reklamne brošure ( vjerojatno i je prepisano iz brošure Pro Plina)
Da se razumjemo ništa loše o tome dapače, ali nigdje nema nekih slika ugrađenih uređaja u aute, nema primjera cjene ugradnje i uštede u odnosu na Diesel ( velikim slovom jer je to i osobno ime čovjeka --Rudolf Diesel izumitel Diesel motora) i benzin i nema nikavih ama baš nikavih podataka o potrošnji.

Zgodno je kaj je na kraju popis mjesta za ugradnju autoplina, iako moram priznat da mi se čini da nisu svi jer sam na putu prema moru vidio još par mjesta gdje razni servisi reklamiraju ugradnju plina ( na staroj karlovačkoj).

Ocjena 2+ od 5 može puuuno bolje.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote