View Single Post
Staro 19.04.2010., 21:52   #238
BrusJr
Premium
Moj komp
 
BrusJr's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 78
Do pred koji mjesec bio sam stvarno oduševljen sa Linksom. Naime, tada su krenuli problemi sa WD vanjskim hardovima od 640 GB. 1. adapter koji je išao na reklamaciju je išao samo adapter, nije bilo nikakvih problema, 2. adapter par mjeseci nakon njega su već krenuli problemi da se mora vratiti i hard na reklamaciju, ali na nagovor su ipak uzeli samo adapter, par dana nakon što je taj adapter otišao krepao je još jedan, sada sam se sjetio uzeti i hard i adapter i račun, ali je bilo problema jer nisu bili upareni adapter, ladica, kutija, račun (tko će se sjetiti koji je komplet s kojim kad sam kupio nekoliko istih) da bi sada opet crkao onaj prvi koji se vratio sa reklamacije. Izgleda da je to serija adaptera koja voli pregarati, a Links počinje sve više zezati po pitanju reklamacija. Baš me sada zanima da li će sa servisa doći novi hard ili opet samo popravljeni adapter, jer ako se vrati popravljeni adapter koji će im vrag ladica; zato sam i kupio nekoliko istih da u slučaju da se tako neš dogodi mogu i dalje doći do podataka.
BrusJr je offline   Reply With Quote