View Single Post
Staro 27.09.2007., 02:14   #74
SlavoS
Premium
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,115
Citiraj:
Autor vlincx Pregled postova
Nadam se raf da studiraš političke znanosti tako da jednog dana dođeš na vlast(ja ču prvi glasat za tebe) pa uvedeš policijski sat.50 posto ljudi koji dođu poslije 10 sati u ljekarnu dođu kuput igle za drogu. Tužno ali istinito. al treba li ostalih 50 ljudi radi toga diskriminirati? I znaš šta će se na kraju dogoditi ti češ bit u pravu i zatvorit taj kafić i 3 ljudi ide na biro koje ću ja plaćat od mog poreza i moje solidarnosti a onda će vidjet dalmatinac da je to prošlo u Zg pa šta nebi onda prošlo u Šibeniku Zadru Splitu ili ostalim gradovima usred sezone i ode turizam na livadu.Katastrofa je da moraš slušat muziku u stanu dok ti misliš spavat a zamisli sad kako je onome koji dođe iz noćne i mora slušat tvoj žamor na ulici tvoj tramvaj tvoj auto i tvoju trubu.Nema li on pravo na san?
uz malo srece i ti ces odrasti, jednog dana,...
ozenit se,...
imat hrpu djece,...

i naravno dovoljno medikamenata, da ne cujes sve one simpaticne ljude u bircu koji uredno tulumare,...
naravno i dovoljno zivaca, da objasnis zani da su djeca(bebe) asocijalna i ne razumju sto je dobar tulum,...
__________________
SS
SlavoS je offline   Reply With Quote