Tema: Automobili
View Single Post
Staro 24.10.2020., 19:49   #52252
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Čisto osobne preference. Kvaliteta materijala, dizajn. Meni ne sjeda i bok. No moram priznat da idu na bolje.


Pa daj link na te statistike.


Jbg, izgleda da moj spada u ona dva od tri. Nije da ga dugo vozim, godinu dana, no auto je toči i vozi. Poprilično udoban, lijep interijer, ogroman gepek (SW). Čak mi ni žarulja još nije pregorila.
Koji brand auta je po tvom ono, uber superkvalitetan?


Stvar ukusa. Meni je kokpit 308 starog deset godina ljepši od kia ceeda a da ne pričam o interijeru fieste stare 10 godina gdje centralna konzola izgleda ko sonyeve mini linije s kraja 90-ih.
Gle, ak se potrudiš naći ćeš na netu i da je zastava najkvalitetniji auto ikad ...
Ja sam imao 3 peugeota, 2 nova kupljena, i radio u zastupništvu u prodaji. Vjeruj mi .
Ne samo da to govno krepava , nego se i gl. zastupnik svojski trudi da svaku reklamaciju odjebe po kratkom postupku a ovi u servisu nek se onda crvene...
Armatura se trese i zvoni na 180 ?? Gospodine kod nas je ograničenje 130. Ne postoji način da isprobamo vaše tvrdnje.
Auto ide 190 a trebao bi 230 po specifikaciji ?? Gospodine ograničenje je 130. Iznajmite pistu da mi probamo.
Naručili ste jedan auto a dobili drugi ?? jebiga ...
Kupili ste auto i nakon 5km se upalile lampice ?? A ništa ostavite auto riješit će se u razumnom roku ...

superkvalitetan ? nema toga.. Ali vjerovatno toyota najbliža tome. Prave najviše auta i uvijek su u vrhu. No odokativno možeš to zaokružiti na kompletan istok , japan mama, korea isto. Što se tiče same kvalitete . Dizajnerski - well, not

Ali uglavnom postoje pogođeni modeli sa starim provjerenim motorima.. A također i poznati motori sa poznatim manama i gdje proizvođač jednostavno neće/ne zna popraviti ozbiljna sranja ili banalije
- npr PSA motor-govno sa 100 mana koji se ugrađuje u minija 1.6 turbo onog starog
- npr plastično kućište vodene pumpe na EA888 Audi motoru koje pukne, to sranje ne mijenjaju oduvijek a svi imaju problem s tim
- plastično kućište ručne kočnice u VAG grupaciji

itd itd itd ... japanci i koreanci makar rješavaju svoja sranja ... a i dugačka jamstva 5/7 godina isto nisu za odbacit.
vex je offline   Reply With Quote