View Single Post
Staro 13.09.2015., 15:23   #1095
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 554
Pozdrav ekipa, evo da se i ja malo pohvalim

Imam prestigio pap 7500, full hd, quad core 1.5GHz, 2GB RAMa, 32GB interne, 13/8 MP kamere, iza dual bljeskalica (slabija dosta od samsungovih recimo), prednja bljeskalica (sto sad ima i Apple, revolucionarni su opet xD).
Mobitel je odlican, zaista, ne patim na to da bude tanak ili da screen to body ratio bude ne znam kako visok, za ovaj cjenovni rang, mobitel je odlican. Nakon godinu i pol pocela je tipka za zakljucavanje/otkljucavanje stekat, tj treba je stisnut tocno na sredini normalno, ili na rubovima jako, znaci malo slabije prima. I pocelo mi se dogadjat da kad ga stavim na punjac nestane mreze. Sve ostalo radi normalno, samo sto vise nisam spojen na mrezu (vip). To cu nac sad papire i nosit ga na garanciju, ali eto,tek toliko, opcenita ocjena je 8/10 zbog te tipke, zezanja s punjenjem i mrezomi slabije bljeskalice. Slike su zaista odlicne, vrhunske.
E da, jos bi bilo odlicno da nije zadnji rom za njega original 4.4.2., a nemam iskustva sa stavljanjem custom romova gore, pa ako itko ima ideju kakvu da stavim noviji tipa 5.0 ako ima ili kitkat, bio bih mu zadovoljan Ako se uopce moze na ovakav mob =)
strgani je offline   Reply With Quote