View Single Post
Staro 10.11.2016., 19:44   #6879
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
Ja zvao danas, istekao mi ugovor za MAX3S i pitam ih šta mi imaju za ponuditi. Jedina opcija koju su mi ponudili je nešto skuplji MAX3M paket za 315kn. Pitali me želim li produljiti ugovor po gore navedenim uvjetima. Rekoh razmislit ću i još pogledati što konkurencija nudi i tako je završio razgovor. I sada trenutno bez ugovora plaćam 360kn za 10MBit brzinu. To vam je moja priča.

Poslano s LG G4
Da updateam sam sebe. Znači, poziv na Call Centar je nula bodova. Sada sam zvao Službu za zadržavanje, rekao im da mi je istekao 2-godišnji ugovor i da razmišljam što dalje budući moj MAX3S paket više ne postoji. Agent me pitao da li razmišljam o prelasku na drugog operatera, rekao sam DA, ali sve ovisi što će mi oni ponuditi.
Tada mi je ponudio neki MAX3Start paket koji uključuje sve što sam do sada imao, isti uvjeti za fiksni telefon, net i TV za 220kn (u odnosu na 300kn koje sam do sada plaćao). Može mi ponuditi još HBO paket u pola cijene ili Arena paket za 4 kuna.
Rekao sam razmisliti do sutra, ali vrlo vjerojatno prihvaćam jer mi je to 80kn mjesečno jeftinije. Vjerujem da mogu još cimati za niže, možda probam cimati za jeftiniji Prošireni TV paket, ali budem vidio još.
Komentari dobrodošli.
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote