View Single Post
Staro 25.10.2020., 16:42   #2100
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Samo mali podsjetnik da (još uvijek) poklanjam sljedeće konfiguracije... Kao što sam rekao i prije, kontakt i dogovor oko preuzimanja može na PP...

1.) AMD Duron 950 sa Asus A7A266 matičnom (ALi Chipset) i 256mb DDR memorijom. Grafička je nVidia M64 ... ništa uzbudljivo, ali što bi se reklo ima potencial i moglo bi se nešto zanimljivo složiti ako mu promijenite procesor, i stavite više memorije. U trenutnoj konfiguraciji ima Dual boot opciju, Win 98 & Win XP Home SP1

2.) Kad smo već kod Socket 462, imam još jednu mašinu - ovaj put sa Matsonic MS8247C matičnom i Duron-om od 1.2GHz. Nisam siguran za grafičku, mislim da je neka GeForce4 ili Radeon unutra ali ima 256MB SD-RAMa i podignut Win 2000.

3.) Dell Optiplex GX110 u horizontalnoj, "pizza box" verziji. Unutra je Pentium III 733 MHz i Creative SoundBlaster Live!, mislim da je Win 2000 gore podignut.

4.) I za kraj, imamo jednu Pentium konfu, ovaj put riječ je o P4 Northwood procesoru od 2.6GHz. Matična je P4P800 SE sa najnovijim BIOSom. Unutra kao "posebni dodatak" ima TV tuner karticu Nisam siguran da li radi (nisam je nikad testirao), ali je instalirana i driveri podignuti... Ima 4 memorijske pločice, u konfiguraciji 4x 512MB - dakle, 2GB total. Koliko me sjećanje služi, gore je Windows XP.
  Reply With Quote