View Single Post
Staro 28.12.2012., 17:05   #1
Vedranicio
@The Banan Man
Moj komp
 
Vedranicio's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 179
ATI Radeon HD 7750

Evo mene opet ekipa s nekim novim problemom ko i uvijek! ^^

Znači u zadnjih par dana par određenih igrica mi je na veoma niskom FPS-u (pričamo o 20 do 30 fps-a max ) što se prije nije događalo jer sam igrao WoW maxan na konstantnih 60 FPS-ova s mogućim dropovima do minimalno 45 fps-a.

E sad, kad igram WoW i maxam svu grafiku dobijem nekakvih šugavih 20 fps-a, maksimalno 30 (ograničava mi nešto FPS neznam ni ja što ali sam probao već VSNYC ON i OFF i ne pomaže baš) i plus sam proba još u CCC maknuti VSYNC totalno, ali neide baš, tako da sam gledao ovako:

Procesor (koji je klokan na 3.0) nije uzrok toga jer sam ga vratio na default postavke i opet ista stvar. Međutim, dok sam malo povećao brzinu ventilatora na grafičkoj (Catalyst CC) s 40% na 65%, osjetio sam blaže poboljšanje fps-a s 20 na 40!

Međutim, štos je u sljedećem. Imam dobro hlađenje i GPU mi je 22c u IDDLE modeu a 35 do 40c MAX u gaming modu! Kako se može prigrijavati ako je 40c u Gaming modu? Plus još da napomenem da mi se koristi 100% grafičke kad idem provjerit ALT+Tab i onda CCC, neznam zašto, jer WoW je prastara igrica i ova grafička bi trebala biti i više nego dovoljna za odigrati.

Uz to još napominjem da igram League of Legends, BF3, Mirror's Edge koje su novije igrice i sve ih mogu na Ultra bez padanja nekakvog FPS-a.
Vedranicio je offline   Reply With Quote