Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 19.01.2010., 11:03   #3042
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Ovo je kretenska izjava. NHF...
Nije to kretenska izjava, nego je izjava na razini tvoje. Uglavnom tu pises kako taj Pioneer resiver moze svojim dsp-om rijesiti problem stojnih valova i jos si mozes slozit sound mode kako ti dodje. I kakave to veze ima sa hifijem? i kud je jos resiver, kuzim, obozavas ton kontrole, sound modove, ono jazz-rock-pop-dance i to.

Citiraj:
Da mi je vidjeti "pure-fi" uređaj koji će stvoriti bolji zvučni ugođaj od toga....
Svaki posteniji hifi u normalnoj slusaoni ce ti zvučati bolje od tog svemoguceg resivera koji se rijesava stojnih valova i jos imas sound modove kak ti dodje.


@Syssa

Spomenuo si Aquariusa, kao primjer nerazumnog audiofila, ali mislim da on ro nije. Čovijek ima pare, zna sto zeli, ne vidim razlog zasto ne.

Kod nas je opceprihvaceno da netko kupi novi auto na kredit za 30 k€, koji ce ga doci na kraju 40 k€ a vrijedit ce 12k€.

Ali kad netko potrosi 30 k€ na audio, onda je on snob, ludjak itd. Ali vecina audiofila se vozi u ford eskortima koji kostaju 2 k€, sto znači da imaju prioritete koji ih vesele. Kad nekoga vesele auti, to je ok, ali kad nekoga veseli audio, to je snobovski.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote