View Single Post
Staro 29.12.2017., 18:27   #558
fAg
Banned
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: u hr
Postovi: 125
Citiraj:
Autor piydek Pregled postova

Inače (fAg), pitam za mišljenja za te grafičke zbog toga što mi više znači mišljenje ljudi koji imaju te kartice na forumu tipa ovog, gdje ljudi znaju što pričaju i nesebično dijele iskustva, nego recenzije, gdje se često mora čitati između redova da se vidi pravo mišljenje recenzenta. Googleao naravno jesam, a što se linkova koje daješ tiče, ovaj sa techspota je za malo drugačiju karticu od ove o kojoj je ovdje riječ (iako mi nije full jasno ima li kakvih stvarnih hardverskih razlika ili je samo više clockana out of the box od ove "obične" gamerock).

Manuel Calavera, hvala ti za mišljenje o cooleru na toj grafičkoj.

Trenutno naginjem da uzmem taj Palit, jedino sam malo skeptičan prema Palitu kao brandu jer nikada nisam imao njihov hardver, kao ni nitko koga znam, tako da su mi malo nepoznanica u pogledu pouzdanosti. Kakav je svijet medija kao dućan (garancije i sl.)? Pitam zato što ako je moguće ne volim kupovati hardver u dućanu koji prodaje i vešmašine.
Pa nema je vjerojatno još nitko tako da ti mogu preporučit samo ono kaj sami imaju.Kupi onda evga,msi ili asus i gotovo.
Taj čip nije jučer izašal,već je sve poznato i već je proizvodnja "usavršena" sa minimalnim troškovima itd.
Svijet medija,dućan više manje isti ko i svaki drugi,ako im ne vjeruješ nemoj unaprijed uplaćivat ili izaberi drugi koji ne prodaje vešmašine.Kako stoje sa garancijama neznam,vjerojatno ko i svi drugi,šalješ njima onda oni opet šalju možda nekom trećem itd.
Razlika su očito samo taktovi,bundle je isti tj. nikakav i ono šta ti ni netreba,dobiš power kabel,papire i dvd sa drajverima.
Svi se kvare,zato imaš garanciju koja to pokriva.Može ti riknut sutra ili za tri godine.
fAg je offline