View Single Post
Staro 07.03.2011., 13:40   #175
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Franf Pregled postova
ono sto sam htio reci je ono sto i je kolega gore na motoru rekao, i neko prije njega.
kad bi EA izbacio pa i 90% realan simulator vožnje, 95% ljudi nebi tu igru moglo igrati jer jednostavno nebi bili u stanju voziti brzo... i ode prodaja u bananu! a o F1 simulatoru ne treba pričati! ako Richard Hammond nije mogao voziti bolid a on je u autima konstantno, kakve onda šanse ima klinac od 14godina koji je ciljana prodajna grupa!
jedno je bolid kojem konstantno moras pogoditi tocan broj okretaja, a drugo auto koji moze podnjeti vise "silovanja"

opet, rijec je o autima, ne o super naprednim borbenim avionima koji postizu 3 macha ili o formulama koje postizu 20.000rpm

koliko tesko moze biti voziti auto (koji ima pun k assistova) punom brzinom?
ako je james may, koji suxa sto se tice voznje po stazama, mogao oborit svjetski rekord sa veyronom u brzoj voznji...

ili jeremy clarskon mogao bez beda voziti brze krugove sa najbrzom zondom u proizvodnji (zonda r) po stazi u italiji..a redovito svaki jaci auto izvrti na top gear stazi

eno tamo neki od rfactor modova teze ka simulaciji i jedva mozes izaci iz boksa pravilno, pa opet zna biti zabavno nakon kojih pol sata kad udjes u shemu

samo stvar navike..

Citiraj:
Autor Franf Pregled postova
shvačam da je EA naveliko reklamirao da će to biti prava simulacija, ali pa niste valjda toliko naivni prije svega treba biti igrivo, a onda realno
nismo naivni, i upravo zato svi "seru" po igri kad EA kaze da je simulacija, i kad mi pokazuju pro vozaca koji govori da je simulacija..

da, treba biti igrivo, ali to ne znaci da sad imaju izgovor da bude makar kako igrivo, tj da fizikalni model moze vise sliciti glisiranju nego upravljanju autom

i nemam pojma kako je to voziti koengisegga pri 300km/h, ali znam kako je voziti golfa peticu pri 120km/h i reci da taj auto nikako ne bi trebao proklizavati u blazim zavojima.
pa ono, ako nisu mogli pogodit upravljanje obicnim golfom, ne znam kako su mogli sa 5x snaznijim autom..
Ordem je offline   Reply With Quote