Tema: BTC kartice
View Single Post
Staro 19.02.2018., 15:48   #849
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Ni kad stisneš na all transactions? Meni su samo uplate ali kad stisnem na all odmah vidim sve troškove
Da o tome i pricam .Na all transaction mi pisu samo uplate i isplata 10Eura za narucenu karticu a kad dodjem misem na eure pise da ima rezerviranih sredstava najvjerojatnije s bankomata.

https://prnt.sc/igvjm6

Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
@livada2 ja jucer krstio jednu karticu na bankomatu, odabro bez konverzije i odabro nepoznat tecaj (pbz bankomat, nudio mi svoj "garantirani" tecaj ili nepoznati "kartica" tecaj), dobio tocno kak kartica racuna eur/hrk
A kolko je to tocno ? ja sam bio na 2-3 bankomata(Adiko-HPB- PBZ i svi su s tecajem od 6,98 do 7,04 - 7,05 - kolko uzmu bez konverzije sam napsiao da neznam jer eto stoji mi rezervacija na sve sto sam do sad potrosio i nikakve izvjestaje neda vec 3 dana.

Citiraj:
Autor tskarda Pregled postova
vi koji živite blizu granice (zagreb, varaždin) zar vam nije jednostavnije skupiti 1-2-3 mjeseca farmanja i dignuti eure na bankomatu u sloveniji?
A to je jedna od opcija al koje sam srece s karticama do sad nebi me zacudilo da mi i bankomat u sloveniji nebu radil

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 19.02.2018. u 15:56.
livada2 je offline   Reply With Quote