View Single Post
Staro 04.02.2017., 11:57   #34
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Ma sve sam blizi da ipak njega narucim. Sad je na Gearbestu 27$ sto je stvarno jeftino, a uredjaj osim tih notifikacija je odlican. SMA-Band i i5 Band imaju velkih problema sa companion appovima. Mi Band ih tu sije daleko.

Inace gledao sam i Amazfit (nadam se da mislis na Xiaomi ne Huawei) i odlicna je stvar, pogotovo taj trasnlucent zaslon i trajanje baterije. Ali problem je sto se prodaju samo Kineske verzije. Si nasao americku verziju ili si se zezao flashanjem?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Da, stalno mješam, u pravu si.

Uzeo sam američku verziju, tj, Amazfit PACE, iako sad bi radje uzeo kinesku pa ju flešao sa kineskim prevedenim romom jer ima više opcija, i ima u kilometrima udaljenost. Američki ima u miljama, iako su obećali da će to riješiti.

Comunity je super, tako da stalno nešto novo se radi, i ima još nedovršenih stvari. Pogotovo na polju aplikacija koje se sincaju sa satom, jer kineski rade s MiFit, Američki ne, a romovi kako koji. To mi je za sada jedini minus.

Ostalo mi radi super, bio sam recimo skeptičan prema GPS-u al bez problema nađe signal di je iole otvorenije. Među zgradama ipak ne, al razumljivo. Poslije drži lock bez problema i po gradu. Zaslon je stvarno super, što više svjetla vani to bolje

Ja sam uzeo sa geekbuyinga, s tim da je sad pojeftinio još. Ja sam dao 30$ više prije mjesec dana. S tim da sam vidio da je na službenim stranicama uz promo kod 100$, al nemogu više naći di sam do vidio na fejsiću
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	SAM_3417.JPG‎
Views:	585
Size:	233.3 kB
ID:	17596   Click image for larger version

Name:	SAM_3421.JPG‎
Views:	549
Size:	200.1 kB
ID:	17597   Click image for larger version

Name:	SAM_3425.JPG‎
Views:	558
Size:	217.8 kB
ID:	17598   Click image for larger version

Name:	SAM_3434.JPG‎
Views:	585
Size:	278.5 kB
ID:	17599  
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote