View Single Post
Staro 21.06.2016., 15:02   #125
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Vidi da je ban sa foruma utjecao i na ban sa interneta kad pitaš takve banalne stvari.

Bolji ekran (AMOLED vs IPS), baterija je tu negdje, build quality je dosta bolji, kamera je bolja nego na OP2 i to dosta (OmniVision vs Sony senzor).

A u drugim stvarima je puno bolji, od procesora koji je brži, koji se ne pregrijava i kod kojeg mob ne gasi brze jezgre kod paljenje Chrome-a (kao što je OP2 radio), više RAM-a te UFS storage (za razliku od puno skupljeg HTC 10).

I da, ima NFC, iznenađujuće koristan komad hardvera.

Uglavnom, mobitel je zvijer.
Nema ban s tim nikakve veze, forum mi je zadnje mjesto za nove informacije. Odavno prestao biti, sto je zalosno, jer je prije bio, go to mjesto.

Meni je to normalan upgrade, kao i kod svih drugih proizvodjaca pri godisnjem updateu. Nista novo nisu bas pokazali
Dapace, prosjecan uredjaj za prosjecnu cijenu, prosjecan ekran, prosjecna baterija, i prosjecna, u biti losa, kamera. A to su 3 najbitnije stavke kod svakog mobitela, barem meni.
Build quality je ono smijesno spominjati kada danas kinez za 150$ dolazi napravljen od aluminija.

imamo danas Asus Zenfone uredjaje, a da ne spominjem MotoZ koji je neusporedivo bolja kupnja sa daleko boljim softwareom nego oneplus. Ja jos uvijek imam Oneplus One, i taj uredjaj je bio super, no kad pogledam trojku,
ok je telefon, ali da je zvijer, nije. a onih 6gb rama mogu objesit macku o rep, eno su S7 i iphone brzi. cisti marketing.

eto jedino pohvalno, da su napokon odlucili da nema cekanja invitea i slicno.

Zadnje izmijenjeno od: Gabre. 21.06.2016. u 16:44.
Gabre je offline   Reply With Quote