View Single Post
Staro 24.11.2013., 09:54   #77
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Imao sam prije doticaja s Huaweiem. Brat je imao u8650 a kasnije i Huawei Vision.kaze da su munto bili najbolji mobiteli, a imao je i Galaxy S i HTC Desire HD. Vision je bio mala aluminijska zvijerka, Non stop je to njemu padalo a mobitelu ništa. Jedna jedina crtica je bila i to kad mu se forao po asfaltu par metara.

A ovo o zaluđenosti markama. Oduvijek sam bio Android fan. Koristio sam jedno vrijeme iPhone 3GS, sad imam iPad mini (isključivo radi posla sam uzeo iPad). Jednu stvar moram priznati, taj iOS čuda radi s slabijim specifikacijama. iPad mini ima 512 mb RAM, nije ni jednom zaštekao ili se nešto srušilo.

Ali isto tako, nikad nisam imao problema na androidu u vidu nestabilnosti i štekanja (osim naravno ako sam stavljao romova koji još nisu stabilni). Mislim da je to preuveličano od korisnika ios-a koji veličaju Appple i time opravdavaju sebe jer su iskeširati hrpu love. Kupio sam mini jer ga trebam za posao, inače bi uzeo Prestigio quantum za upola manje love. A kaj se tiče uporabe van radnog vremena, stavit na ovo sranje neki film je nauka, te konvertiraj pa iTunes.... Na Prestigio ukopcam stick i gledam.

Otišao sam sad daleko od teme, uglavnom hvala tmobile na odličnom uređaju za odličnu cijenu, ekipu koja pati na marke ( a da realno ne treba taj komad uređaja) opletite po džepu.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote