View Single Post
Staro 15.12.2009., 13:00   #9
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
A ako hoćeš bazu onda idi na MAudio ~200$ je "prosječan" model, ili na ASUS Xonar. Što se tiče kasnijeg ulaganja onda idi na neki reciver ili pojačalo ako misliš samo stereo puštat većinu vremena.
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova

Što se tiče ovih Extrem Music, a koliko sam imao prilike izguglat to su kartice samo učinkane od Audigy modela tako da suxx

Z2300 su samo wofer zvučnici, nemaju preciznosti, baš kao što si naveo ako hoćeš buku onda su idealni.


Netko te plaća da pišeš ovakve proljeve ili si DIY talent?

X-Fi Music nema veze sa Audigy procesorom,to je statement. Imao sam 10 Creative zvučnih unazad 5g,i nema apsolutno nijednu dodirnu točnu, ni isti DAC,ni mogućnosti,ni softver. Lijepo te molim da ne pišeš ovakve idiotarije, izguglaj riječ troll,za početak.

Z2300,jesi i to izguglao?

A da izguglaš iz ove teme,jer je Z2300 najbolji 2.1 zvučnik za PC,u toj klasi 1000kn,+/- 200kn,ti kupi nešto bolje. Ili si i njih čuo? Pa su te silno razočarali.

Odjednom su svi veliki audiofili,i PC-Sound eksperti,a u biti jedino što rade je trollaju,prolijevaju se i koriste .

Pitam te jesi koristio Extreme Music ikad? I jesi ikad koristio Z2300?

@ tomek-vz, a čuj,mišljenja su nam onda očito vrlo oprečna o zvuku,ako je tebi neka šperploča Genius tako superb zvuk,a Z2300 je samo bučan.

Zvuk dolazi iz izvora,tj. zvučne kartice i te šugave mp3ce koju vrtiš,igre koju igraš,ili izripanog DivXa,zvučnik je tu manja stavka,nikako ne presudna.

Realtek ne možeš čak usporediti sa AudigySE po najobičnijom glasnoći, ali ne da mi se drljati o tome,bilo je 150 tema,na svakoj sam sudjelovao,i rekao iste stvari. Kupi šta hoćeš,dao sam ti savjet da ne baciš pare u bunar..

Do sad si imao T3100 i Realteka odnosno audigy ls crap,i ti imaš pojma pisati o ičemu boljem. Di si to pročitao,te izraze bukšelf i to,baze, simo tamo? Na Hi-Fi temi?! Onda pitaj tamo da ti slože nešto,ne bakći se u komercijalu PC zvuka, a težiš nekoj hifi,to su svjetovi, prvenstveno parama,tek onda audio užitkom.

Imaš 1000kn,htio bi što jeftinije,i pucaš na šta? Na Hi-Fi..ma dajte ljudi..balavi ste.

I dalje sam pri stajalištu da je Z2300 najbolji 2.1 zvučnik za PC.

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 15.12.2009. u 13:15.
thedream je offline   Reply With Quote