Tema: Automobili
View Single Post
Staro 14.04.2017., 23:52   #28411
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,883
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Tko ti kriv kaj imas alu felge....zasto si fino ne nabavis obicne felge pa ces ustediti na dodatnim troskovima ciscenja i pogotovo ako dodje do ostecenja alu felge...:P

Isto tako treba po mogucnosti uzeti auto npr. bez klime...jer je isto jeftinije ga za uzdrzavati, nema punjenja klime, nema izmjena filtera, ako rikne kompresor je isto cifra boli glava. A i za zdravlje je bolje, s obzirom na temperaturnu razliku kad izlazis iz auta.

/sarkazamOff

Mislim da je bas sexy danas uzeti auto sa zadnjim bubnjevima....izgleda ono bas elegantno i zgodničko. Vidio sam izloženog onog mirsada...pardon seata ispred jednog hotela...cijena serijskog modela je bila oko 120-130 somova ako se sjecam i imao je zadnje bubnjeve....hell yeah...:facepalm
Da, prokleti diskovi. Da imam bubnjeve, sad mi ne bi trebalo ovo

Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
W5 iz lidla, tak jako skida da skine i ono kaj se slijeva po unutarnjoj strani felge
Ostanu crte na tim mjestima nakon pranja.
Thx, budem pogledao. Dat ću si truda preko vikenda da skinem one naslage prašine i ljepilo od balans utega.

Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Atas dimer, koncentrat od 2kg kosta oko 50tak kn. Skida sve, a za ciscenje felgi ce ti potrajati. Imas ga u ciaku
Ciak mi trenutno nije blizu, htio bih to prek vikenda srediti. Thx
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
@sinisatridvacetripet
Takav koristim i dobro čisti. Nema bolje od Sonaxa.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Ok mi je sonax, ali zanimalo me jel ima nešto novo, nešto divlje
Probao sam neku pjenu (mislim da je od Armor All-a), ali ne čini se ni približno dobra kao Sonax.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote