View Single Post
Staro 17.06.2010., 15:49   #97
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Exclamation review of viewsonic VP2365wb

Citiraj:
Autor junkieee Pregled postova
mozda ima tko navedeni monitor da napise neki revjuv? Konkretno mene zanima kako se ponasa u multimediji, filmovima i igrama?
Dakle,kupio sam monitor prije tjedan dana odmah kad je stigao s carine i mogu rec da je sve ok ,nema dead pixela . Malo me iznenadio sam monitor jer se moze okretat u sve strane ,a najvise me se je dojmilo pivotiranje pri kojem se automatski mijenja desktop(rotira se za 90 stupnjeva). Igrao sam par igrica i super je izgledalo sve,nisam prijmetio tih 14ms u igrama kao sto su bfbc2 i cod4. I stvarno je istina ono sto je dafa prije napisao za brightness;kad se postavi na 100 nemozes gledat jer je uzasno bijelo(dobro nije bas bijelo nego je previse svijetla) LOL . Kontrast i brightness držim na 45-50 i slika je super ,stvarno neznam zbog cega su ovi pisali da je preslab brajthness . Viewsonic isporucuje program PerfectSuitePlus sa svojim monitorima ,dakle s tim programom mozete mjenjat postavke osvjetljenja i kontrasta ,podesavat sRGb i te fore i mozete cak zastit monitor od kradje sa vlastiom sifrom,dalje mozete radit razlicite profile za vise korisnika.Malo reklame ,monitor sam uzeo u telebitu i tamo sam njim platio 1910kn (eto spustili mi cjenu jer sam dugo cekao,i bilio mi cudno jer je na stranici pisalo 1956kn a ono dobim mail i pise za vas je ova cjena ,stvarno sam se ugodno iznenadio),stvarno su ljubazni i korektni i sve (naspram optimum-onlinea -.-) eto uspio sam okinut nesto malo slika,sad kako je ispalo o tom necemo raspravljat. Ako netko hoce da mu slikam monitor s drugim bojama il nesto trece nek javi i da predlažem svima koji su u nedoumici s bilo koji monitorom u tom cijenovom rangu da radje uzmu e-IPS nego TN matricu !
P.S. mislio sam napravit unboxing video al nije mi se bas dalo
__________________

Zadnje izmijenjeno od: viper. 17.06.2010. u 16:18.
viper je offline   Reply With Quote