Tema: Automobili
View Single Post
Staro 01.05.2017., 20:41   #28740
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Gledajte, možemo reći da se o ukusima ne raspravlja. Ali ako imaš para da možeš birati. Pa koji k voziš cijei život isti njemački auto pa samo mijenjaš verzije godišta. TO mi nije jasno. Nekoć davno sam si uzeo Prelude od frenda. Nije ih bilo baš tak puno na cestama. Ali zato su svi vozili calibru i kockicu. I meni se čudili ko pura dreku. Da kao "vid japaaanac, kakvo ti je to auto i sl opaske". Auto je išao ko blesav i trošio ko đubre (tad benga nije bila skupa) ali sam guštao. Imao sam nekih 2 tjedna a4 od frenda koji je radio u jednoj auto kući. Firmin. kvatromilebači. Auto je išao brutala, ne osjećaš kak ideš brzo, hrpa konja. Ali da ga jebeš nisam tak guštao ko u staroj preludici. Neznam.
Sad kad si malo razmislim brijem da bi u usa uživao. Ova mazda koju sad imam dijeli platformu (ovjes itd) s Focusom, Golfom i Giuliettom. Nekak sam se tim vodio.

@Thore - dobio sam savjet vezano za onaj središnji dio konzole koji je kod mazde (a i focusa) dosta širok. Spustio sam sic do kraja i malo udaljio (ionak sam sjedio preblizu, stara loša navika) i sad noga rijetko i dotakne plastiku konzole. Ali ionak je to stvar navike jel nikako se ne osjećam skučeno. Sjedio sam i u novoj 3ci i slična je situacija sa sjedenjem dok je kod CX-3 već malo i zeznuto. Ali koliko sam skužio target tog auta su žene tak da...

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 01.05.2017. u 20:54.
Tvrdi je offline   Reply With Quote