View Single Post
Staro 13.12.2011., 01:28   #58
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor O9g1 Pregled postova
To što se tiče razmaka pedala, mislim da je sve stvar navike, ali definitivno je blesavo što su pedalu kočnice približili kvačilu umjesto gasu (prvenstveno radi left foot braking-a)
Ako ti smeta uvjek ih možeš rastaviti...relativno su jednostavne za učvrstiti na komad daske normalno ili naopako po razmacima koji ti odgovaraju.




Citiraj:
Autor lolofuxy Pregled postova
sad malo gledam ovaj iracing koja je spika s tim,
LOL
Odakle si bas to izvukao?

Ne sječam se da se to ikad spomenulo na ovom forumu...pa čak ni u onim raspravama "moj je veči"
Kad krene u tom smjeru da netko 'zna znanje' u pravilu se poteže GTR , rFactor F1 modovi , LFS i eventualno RBR. Dok svaki ima neke osobine koje im idu u korist kao kompletne igre (pardon - simulacije) su mi bezveze. Uz ogromnu količinu downforca koja dolazi s GTR autima i modernom F1 stvari su dosadne. Nema što nemožeš dok ima gripa a kad ga izgubiš ode sve u 3pm. LFS je nekako u drugoj krajnosti pa nemam toliku "gadljivost" prema 'vožnji' kao što je nemam ni s par rF modova. Ali sveukupno kao kompletni paketi su mi bezveze. RBR doživljavam najzahtjevnijim za 'vožnju' od svega nabrojanog ali 4WD me privlači kao nepotrebna gastroskopija.

iRacing je jedan potpuno drugačiji koncept i filozofija i samim time nije ni za sve simmere. Ruku na srce večina simmera su ništa drugo nego hotlaperi što ne ide s iRacingom. Ionako je to kao 'fizički rad' za sve van hardcore kvalifikacije. Kad se još uzme u obzir da se stvar plača nekako je razumljivo zašto nije za svakog. Pošto se na našim prostorima preferiraju stvari koje se mogu besplatno koristit , potpuno je jasno zašto se ta simulacija uopče ne spominje
Što se tiče same vožnje , iako se može izvuči koja mana to je jedina simulacija s kojom ja mogu 'popušit' da upravljam s autom i koja traži maksimalnu koncentraciju za ostat na cesti. S obzirom da je Kaemmer stoji iza N2003 i GPLa koji su isto tražili taj nivo koncentracije, nije bilo ništa drugačije za očekivat.

btw,iako je ovo zadnje spomenuto zaista prastaro po svim mjerilima (bez obzira na grafičke dodatke) uvijek je sposobno da pošteno oznoji prosječnog simmera da ostane na cesti isto kao rally simulacija koju je bugbear izbacio prije FlatOuta , koja je bila i ostala relativno nepoznata jer je u isto vrijeme izašao popularni Colin 2 gdje su auta sljedila više inpute nego putanje pa upravljanje istima nije tražilo nikakvu posebnu vještinu.
__________________
if you build it they will come

Zadnje izmijenjeno od: Imagine. 13.12.2011. u 01:34.
Imagine je offline   Reply With Quote