View Single Post
Staro 26.08.2008., 23:13   #53
filipac
Premium
Moj komp
 
filipac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 70
RAZOČARANJE

Evo danas sam bio u TechnoMax-u u KingCrosu i stvarno sam promijenio mišljenje o kupnji monitora (22 inča).
Kako sam i prije pisao odlučio sam se bio za DELL E228WFP od 22 inča ali došlo je do preokreta.
U izlogu su bili prikazani oko dvadesetak monitora no fokusirao sam se na meni najprihvatljivijih po cijeni.
To su bili:
1.DELL 228WFP 2.388,00KN
2.SAMSUNG 2232BW 1.739,OOKN
3.SAMSUNG 223BW oko 1.500,00kn
Monitore sam po zamolbi prodavača složio jedan do drugoga, pustio promo materijal (mali filmič iz Crysisa,najava filma ARMAGEDON i još nešto).
I onda je slijedilo razročaranje Dell je prikazivo malo umijetnu sliku neznam kako da opišem ali nije bila prirodna i dovoljno svijetla kao da ju je slikovni procesor zakamuflirao sve nedostatke koje je on procijenio da su loše i pretvorio sliku u umijetnu,u usporedbi s Samsungima.
Samsung 223BW mi se više svidio od 2232BW jer je profesionlniji izgled.(moj ukus). Ali u usporedbi s 2232BW slika je bila nekako presvijetlija i nije mi se dopala ali ipak je čak bila bolja od slike s Dellovoga.
I na kraju šlag na tortu slika na SAMSUNG 2232BW je bila stvarno dobra zadovoljavala je u svim uvijetima i odlučio sam se da ga kupim.
Samo još moram negdje pronači izloženoga Samsunga T220 i 2253BW i usporediti ih pa donosim konačnu odluku.

Nakon ovoga malo produljenoga teksta želio sam svima pomoći koji kupuju sada monitor da RAĐE kupe samsunga 2232BW i da ne troše 500kn za Dell jer se stvarno nije iskazao.
filipac je offline   Reply With Quote