View Single Post
Staro 22.03.2018., 18:24   #693
svetac.svetac
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 319
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
... već se raspravlja o nakupljanju smeća (blaga) na tavanu iz nekog višeg razloga (koji ja i dalje ne razumijem).

... Ako nešto stoji na tavanu i skuplja prašinu već 20 godina, za mene je smeće.

zavisi opet od pojedinca do pojedinca kako percipira šta je za njega smeće ili nije, znači ja imam gore na tavanu od 90 m2 praznog prostora koji doslovno zjapi prazan oko 30 godina, i ja sad gore stavim recimo 5 crt monitora,4 laserska printera, šta ja znam par chinch kabela, npr kabel paralel port za printere starog kova, frend na poslu veli oće neko hpov printer bacit cu ga na smeće ima nesto tonera i treba mu kabel na paralel port, ja velim daj ga meni, rekoh imam na tavanu paralel port jos sam si ubo zamjenski toner od 100 kn i stim printerom sam si isprintao oko 3000 str., znači taj isti paralel kabel koji mi je stajao na tavanu 10g i koji mi je omogućio isprintat 3000str. za potrebe posla je smeće ?!? za mene sigurno nije

po nečijoj logici vjerovatno sam trebo kupit novi laserski printer i to onda ne bi bilo smeće !??

samo želim reć da kao sa svog tehničko-ekonomskog gledišta želim ostavit što više novaca u svom đepu kao i većina , pogotovo ako radiš za minimalac kao ja

istina da smo se odaljili malo od teme al eto dešava se
btw.budem lupio fotku jednog takvog "smeća"
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_20180324_131247718.jpg‎
Views:	304
Size:	500.2 kB
ID:	19431  

Zadnje izmijenjeno od: svetac.svetac. 24.03.2018. u 13:37.
svetac.svetac je offline   Reply With Quote